KONST / Litografier / Färglitografier 17526320
nr 1752 6320
Färglitografier
9 st, Astri Bergman-Taube+ 2 st Evert Taube. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 45x55-48x63, oramade lösa blad
Utrop:
800 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Uppdatera
Visning
fredag 9/1, lördag 10/1, söndag 11/1 och måndag 12/1
Auktionen
avslutas:
måndag 12 januari kl 19:06:21
- Mitt bud
ledande budet*
150 kr
200 kr (budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor