KONST / Litografier / Färglitografier 17526320
nr 1752 6320
Färglitografier
9 st, Astri Bergman-Taube+ 2 st Evert Taube. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 45x55-48x63, oramade lösa blad
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 januari 2026
kl 19:06:21
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor